RD 3+kk (107 m2), Tachov – K PRODEJI

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji novostavbu rodinného domu – Tachov, ul. Rumplerova.

Dům je umístěný na pozemku o velikosti 576 m2 s nově vybudovanou infrastrukturou . Zastavěná plocha domu činí 123 m2, užitná plocha je 107 m2. Předmětem prodeje je přízemní RD 3+kk (zádveří, chodba, technická místnost, kuchyň, obývací pokoj, dvě ložnice, koupelna a samostatné WC) s pultovou střechou (střešní krytina PVC fólie), zajímavé je provedení pohledových trámů – střešní konstrukce v interiéru domu.

Stavba domu má masivní celodřevěnou konstrukci, která zajišťuje kromě vysoké stability a požární odolnosti také výborné izolační vlastnosti. Vytápění domu je ústřední s plynovým kotlem s ohřevem TUV. Třída energetické náročnosti budovy je velmi úsporná – B. Okna mají trojité zasklení, vnější povrch stěn je izolovaný polystyrénem a omítaný probarvenou omítkou. Vnitřní povrchy stěn jsou omítané, na podlahách je keramická dlažba nebo plovoucí laminovaná podlaha.

Použití interiérových materiálů může budoucí uživatel domu individuálně ovlivnit dle vlastního výběru u dodavatele. Objekt je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, plyn a tlakovou kanalizaci. Součástí stavby je vybudované zpevněné stání pro 2 osobní automobily.

V ceně není zahrnuta kuchyňská linka. V případě koupi tohoto domu získá kupující do tohoto domu internet zdarma a to po dobu jednoho roku. Koupi RD lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma pomůžeme zprostředkovat.

Prodejní cena:

3 795 000,- Kč


V případě zájmu, kontaktujte
našeho realitního makléře:

Olga Bubnová

+ 420 777 133 851

 olga.bubnova@razka.cz