RD 3+kk (88 m2), Tachov – REZERVOVÁNO

Dovolujeme si Vám nabídnout k prodeji novostavbu rodinného domu – Tachov, ul. Rumplerova.

Dům je umístěný na pozemku o velikosti 576 m2 s nově vybudovanou infrastrukturou . Zastavěná plocha domu činí 104 m2, užitná plocha je 88 m2. Předmětem prodeje je přízemní RD 3+kk (zádveří, chodba, kuchyň, obývací pokoj-se vstupem na terasu, dvě ložnice, koupelna s vanou a samostatné WC) s valbovou střechou-vazníkový krov (střešní krytina -betonová taška).

Stavba domu má masivní celodřevěnou konstrukci, která zajišťuje kromě vysoké stability a požární odolnosti také výborné izolační vlastnosti. Vytápění domu je ústřední s plynovým kotlem s ohřevem TUV. Třída energetické náročnosti budovy je velmi úsporná – B. Okna mají trojité zasklení, vnější povrch stěn je izolovaný polystyrénem a omítaný probarvenou omítkou. Vnitřní povrchy stěn jsou omítané, na podlahách je keramická dlažba nebo plovoucí laminovaná podlaha.

Použití interiérových materiálů může budoucí uživatel domu individuálně ovlivnit dle vlastního výběru u dodavatele. Objekt je napojen na veřejný vodovod, elektřinu, plyn a tlakovou kanalizaci. Součástí stavby je vybudované zpevněné stání pro 2 osobní automobily.

V ceně není zahrnuta kuchyňská linka. V případě koupi tohoto domu získá kupující do tohoto domu internet zdarma a to po dobu jednoho roku. Koupi RD lze realizovat pomocí hypotečního úvěru, který Vám zdarma pomůžeme zprostředkovat.