Projektová činnost

Zabýváme se projektováním pozemních staveb se specializací na dřevostavby rodinných domů.

Naše práce začíná u návrhu Vašeho domu, během kterého Vám pomůžeme s vhodným řešením a vždy se budeme snažit o splnění všech Vašich požadavků na bydlení. Dále podle návrhu zpracuje projektant dokumentaci pro stavební povolení, případně pro ohlášení stavby. Na základě hotové dokumentace, začneme zpracovávat konstrukční řešení, data pro výrobu domu a montážní plány. Následně vyřídíme všechna potřebná povolení a Vy se můžete těšit na zahájení stavby Vašeho domu.

Pro zákazníky, kteří chtějí vidět hotový interiér či exteriér ještě před dokončením stavby, nabízíme možnost vypracování vizualizace interiéru nebo exteriéru domu, která zákazníkovi usnadňuje představu o provedení fasády, zvolení barvy oken a podhledů krovu, rozvržení nábytku v interiéru nebo při volbě povrchových materiálů nábytku, podlah, dveří apod.

Projektujeme také novostavby a rekonstrukce zděných staveb rodinných domů, komerčních a průmyslových budov, včetně kompletního inženýringu (vyřízení stavebního povolení) a vyjádření veškerých dotčených orgánů při stavebním či územním řízení.

Při práci používáme nejmodernější software Allplan a Cadwork, díky kterému nám při stavbě či rekonstrukci neunikne žádný detail.